У всех парятся, у нас наслаждаются!
Logo
sitemap
Send
 
     
   
 

Своїм партнерам Академія запропонувала дві концепції: Наша банька і Руська баня

Фахівці, якими була створена Міжнародна Академія банного мистецтва, працюють у сфері банного бізнесу з 2002 року. Їхня діяльність розпочалася з відкриття банно-оздоровчого комплексу в Херсоні, після чого зайнялися консалтингом будівництва баней в Одесі, Миколаєві та Київській області. В 2010 стартувала професійна програма навчання банного персоналу. Зараз Академія виводить на ринок дві франчайзингові концепції: «Наша банька» та «Руська баня».Франшизи, пропоновані Міжнародною Академією банного мистецтва, відрізняються одна від одної своїми розмірами та сумою інвестицій, необхідною для початку справи. «Наша банька» — це універсальний проект малої форми. Оптимальний розмір площі становить від 70 до 130 м2. Тому ми можемо переобладнати під нього будь-яку баню, сауну чи інше приміщення, в якому можна б було проводити банно-оздоровчі процедури,— розповів представник компанії Наталя Міщенко. — Реконструкція зазвичай займає від 2-х місяців. Запуск проекту вимагає близько 30 тис. доларів, які окупляться протягом року. «Руська баня» — це проект, площею від 130 м2. Для кожного окремого випадку сума інвестицій буде різною, але передбачувані строки окупності становлять від 2 роки».

Оздоровчі процедури в банях ТМ «Наша банька» тривають 2 години, у «Руській бані» — 3.

На сьогодні Міжнародній Академії належать три Академії банного мистецтва та два банні комплекси: під ТМ «Руська баня» в Києві та під ТМ «Наша банька» в Бучі. «Незабаром буде запущено франчайзинговий проект «Наша банька» у центрі Києва. Зараз ми займаємся переобладнанням сауни відповідно до затверджених франчайзинговим проектом стандартів, — розповідає Наталя Міщенко. — Крім цього, ми ведемо переговори з партнером з Росії, який має намір відкрити в РФ два банно-оздоровчих комплекси по франчайзингу. Заявки на співпрацю до нас також надходять з Казахстану, Німеччини та Прибалтики».

Для відкриття бані під ТМ «Наша банька» франчайзі необхідно сплатити паушальний внесок у розмірі 73 тис. грн, під ТМ «Руська баня» — 95,2 тис. грн. В першому випадку роялті становлить 1190 грн щомісяця, в другому — 3900 грн.

 

за матеріалами сайту http://franchising.ua

Оставить комментарий

 
<